KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224482
nr 1222 4482
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Sydländsk by. Signerad, daterad -48. Olja på pannå, 26x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:33:24
8/12 17:20:07
300 kr
9/12 19:27:06
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers